Кметът на Вършец инж. Иван Лазаров се обърна към всички работещи в администрацията

Кметът на Вършец инж. Иван Лазаров се обърна към всички работещи в администрацията Кметът на община Вършец инж. Иван Лазаров се обърна към всички работещи служители в администрацията. Поводът за поздравителния му адрес е, че днес е Денят на държавния служител в България и Международен ден на публичната служба на ООН.
„Уважаеми колеги,
23 юни е Денят на държавния служител в България и Международен ден на публичната служба на ООН.
Всички знаем, че работата в общините е предизвикателство, което изисква много търпение, енергия и отговорност.
Благодаря Ви за професионализма и за това, че всеки ден превръщате трудностите в работещи решения за хората и влагате сърце в работата си .
Благодаря Ви за ежедневната отдаденост, постоянството и професионализма, с които правите публичните услуги по-надеждни и достъпни.
Пожелавам Ви здраве, по-малко стрес, повече поводи за усмивки и истинско удовлетворение от успехите!
23.06.2026 г.
град Вършец
С уважение,
инж. Иван Лазаров
Кмет на община Вършец“
23.06.2026, 16:10 часа
602 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha