Шестокласници от СУ "Христо Ботев"-Враца завоюваха 2-ро място на състезание по киберсигурност /снимки/

Поредно признание за ученици от Средно училище "Христо Ботев"-Враца.
Боян и Антоан от 6. клас, отбор „Дигитални скаути“, завоюваха II място в първото национално състезание по киберсигурност за ученици.
Този успех е доказателство, че упоритият труд, постоянството и желанието за знания винаги дават своите резултати. Благодарение на своята креативност и отдаденост момчетата заслужено се наредиха сред най-добрите в страната.
Поздравления за Боян и Антоан и за техния ръководител г-жа Диана Гергова!
Галерия
23.06.2026, 14:26 часа
107
0