На косъм от трагедия! Дърво падна върху кола пред болницата в Монтана

Дърво е паднало върху кола в Монтана, съобщиха от областната дирекция на МВР.
Ужасяващият инцидент е станал минути преди 14 часа. Дърво е паднало върху лек автомобил "Сеат", спрян на паркинга пред белодробното отделение на МБАЛ "Стамен Илиев" в града.
След подаден сигнал на мястото пристигнал екип огнеборци. Пожарникарите отстранили падналото дърво от леката кола.
Цяло чудо е, че в този момент не са минавали хора и шофьорът не е бил в автомобила. За щастие няма пострадали хора, но по колата има материални щети.
*Снимката е илюстративна.
24.06.2026, 12:09 часа
729
0