Ученици от Лом разгледаха изложба на Байката /снимки/

Ученици от Лом разгледаха изложба на Байката /снимки/ Ученици от девети и десети класове на ПГ "Найден Геров"-Лом посетиха общинската галерия. Предвождани от своите учителки госпожите Антония Борисова и Марияна Кадамяр гимназистите се насладиха на платната на големия ломски художник Стефан Първанов – Байката. 
Всеки посочи своя любима картина, а след като обсъдиха гамите в платната, единадесетокласникът Християн Любомиров Димитров изнесе импровизиран концерт на пиано.      
Присъствието на учениците на изложбата на Байката е доказателство, че функциониращата галерия намира все по-важно място в културната градска среда. 
24.06.2026, 13:11 часа
111 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha