Подобни новини
Ученици от девети и десети класове на ПГ "Найден Геров"-Лом посетиха общинската галерия. Предвождани от своите учителки госпожите Антония Борисова и Марияна Кадамяр гимназистите се насладиха на платната на големия ломски художник Стефан Първанов – Байката.
|
|
|
|
|
|
|
|
|