Поредна агресия! Мъж заплаши да убие жена си в Монтана, вкараха го зад решетките

Полицаи са задържали мъж, заплашил да убие жена си в Монтанско, съобщиха от МВР.
Случаят е от вчера. Малко след 17.20 часа е получен сигнал за скандал между съпрузи на улица „Васил Левски“ в областния град. Изпратеният на място екип установил, че 44-годишен мъж е отправял агресивни закани срещу 36-годишната си жена.
Полицаите разбрали, че след възникнал спор, 44-годишният се заканил да убие жена си, като дори се стигнало и до физическа саморазправа.
Органите на реда разпитали свидетеля, който подал сигнала. По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление по член 144, ал.3, т.1 и т.3, във връзка с ал.1 от Наказателния кодекс.
*Снимката е илюстративна
25.06.2026, 12:35 часа
441
0