При проверка: Ченгета тарашиха колата на софиянец на път във Видинско, намериха наркотици

При проверка: Ченгета тарашиха колата на софиянец на път във Видинско, намериха наркотици Полицията е открила канабис в колата на софиянец, шофирал из Видинско, съобщиха от МВР.
Случаят е от вчера. Малко преди 16 часа на пътя за Покройна е спрян за проверка лек автомобил „Пежо 3008“ със софийска регистрация. Колата била управлявана от 42-годишен мъж от София, а впоследствие се оказало, че возилото е собственост на 42-годишна софиянка. 
По време на проверката униформените претърсили автомобила, в който открили прозрачен плик, съдържащ съцветия суха зелена растителна маса, която при направения полеви наркотест реагирала на канабис. Наркотикът бил с общо тегло 21.49 грама. 
По случая е образувано досъдебно производство в районното управление на Видин.

*Снимката е илюстративна
26.06.2026, 12:54 часа
24 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha