Младок задигна телефон от кола в Берковица, полицията го хвана

Младок задигна телефон от кола в Берковица, полицията го хвана Полицията е заловила младеж, задигнал телефон е незаключен телефон в Берковица, съобщиха от МВР. 
Случаят е от 23 юни. В районното управление постъпил сигнал от 73-годишен мъж, който заявил, че на 21 юни, около 17 часа от незаключения му автомобил е откраднат мобилния му телефон „Samsung Galaxy A26 5G“. Колата била паркирана на улица в квартал „Раковица“ в градчето. 
Полицаите веднага предприели оперативно-издирвателни мероприятия и успели да открият извършителя. Оказало се, че това е 22-годишен мъж от квартал. 
Откраднатият мобилен телефон е намерен и върнат на собственика, а работата по случая продължава. 

*Снимката е илюстративна
26.06.2026, 15:27 часа
91 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha