„Боен клуб Сила“ /Враца/ ще бъде домакин на държавно първенство по смесени бойни изкуства /ММА/

„Боен клуб Сила“ /Враца/ ще бъде домакин на държавно първенство по смесени бойни изкуства /ММА/ Врачанският „Боен клуб Сила“ ще бъде домакин на държавно първенство по  смесени бойни изкуства (ММА), съобщиха от клуба.
Надпреварата ще се проведе на 4 и 5 септември в спортната зала на СУ „Христо Ботев“ във Враца.
В първенството, организирано от Българска федерация по ММА и с подкрепата на Община Враца, ще вземат участие над 200 състезатели от цялата страна.
На 4 септември ще се проведе претегляне на състезателите и брифинг, а на 5 септември от 8.00 часа ще започнат битките за определяне на държавните шампиони във всички възрастови групи (момичета и момчета, кадети и кадетки, юноши и девойки, мъже и жени).
След класирането на най-добрите ММА бойци ще бъде избран и съставът на националният отбор на България, който ще представи страната ни на Европейското първенство в началото на 2027г.
По време на събитието срещите бъдат проследени от председателя на БФММА Станислав Недков и много съмишленици на ММА.
Домакините от „Боен клуб Сила“ ще излязат с отбор от девет състезатели в различните девизии, като шестима от тях са дебютанти. Целта на домакинството е популяризирането на спорта ММА в Северозападна България.
Срещите ще започнат в 8.00 часа на 5 септември, (събота), и ще продължат до късно вечерта в залата на СУ „Христо Ботев“, като входът е свободен.
29.08.2026, 13:19 часа
194 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha