Откриха "Buongiorno Vratsa" с традиционен южноиталиански танц /снимки/

Откриха "Buongiorno Vratsa" с традиционен южноиталиански танц /снимки/ "Buongiorno Vratsa" е открит. Градът е преобразен и навсякъде се усеща духът на Италия, съобщиха от Община Враца.
Началото бе поставено с традиционния южноиталиански танц Тарантела.
Кметът Калин Каменов заяви, че в следващите часове жителите и гостите на града ще могат да се докоснат до традициите, културата и кухнята на Италия.
Сутринта в града под Околчица започна с италианско кафе в заведенията, емблематичната приказка “Пинокио”, зумба танци и забавления на малчуганите с метода на д-р Мария Монтесори.
В следващите часове може да дегустирате традиционни аперитиви, да опитате кухнята на Апенините във врачанските заведения и ресторанти, както и да научите много нови неща за традициите на Италия.
24.08.2024, 13:05 часа
2927 2
Коментари

Галин Каменов

25.08.2024, 11:13 часа
65
66
4ekam vi qlate mi pove4e

Видински

24.08.2024, 17:48 часа
Сменете кмета,Това са италиански педофили.
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha