Среднощен инцидент! Шофьор размаза колата си в стълб във Враца и избяга /снимки/

Шофьор се покри след тежка катастрофа във Враца, научи само BulNews.
Зрелищният пътен инцидент е от вечерта в събота /9 май/.
По информация на медията ни, около 22.30 часа лек автомобил се е движил по Оряховско шосе в посока изхода на града.
Шофьорът дал ляв мигач, за да завие към бул.“България“, но по не ясни към момента причини, загубил контрол над управлението на возилото. Вследствие на това водачът изпуснал завоя и се врязал в стълб на булеварда - срещу "РБО" и "Чифлика".
След тежкия удар, водачът е успял да излезе изпод смачканите ламарини и е избягал от местопроизшествието. Какви обаче, са били мотивите му за това - все още не е ясно. Най-вероятно той се е притеснявал да бъде тестван за употреба на алкохол и наркотични вещества.
По наша информация след катастрофата колата е вдигната с „Пътна помощ“ и сигнал за нея до полицията така и не е стигнал.
От снимките, с които само BulNews разполага, става ясно, че ударът в стълба е бил сериозен. Вследствие на него по автомобила има значителни материални щети, като е излязъл и еърбега. Дали шофьорът-беглец е пострадал при произшествието - също остава загадка към този момент.
Галерия
11.05.2026, 08:30 часа
2990
2