Смяна на върха! Нов шеф пое Областното пътно управление във Видин

Смяна на върха! Нов шеф пое Областното пътно управление във Видин Инж. Марияна Златанова-Калоферова е новият директор на Областно пътно управление във Видин. Тя поема поста на досегашния ръководител Валери Димитров.
До назначението си Златанова-Калоферова е работила като служител в дирекция „Териториално селищно устройство“ към Община Видин. Според информацията тя е била свързвана с ГЕРБ, а понастоящем – с „Прогресивна България“.
С назначението ѝ Областното пътно управление във Видин има нов ръководител, който ще отговаря за поддържането и управлението на републиканската пътна мрежа в областта.
04.08.2026, 11:54 часа
1756 1
Коментари

БАЦЕ

04.08.2026, 12:36 часа
1
1
Дано не е като новата шефка във Враца. Пътищата са на дупки, знаци се не виждат от шума. Откакто е на този пост нищо се не пипа да се работи. Умре отсекъде пътното.
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha