От последните минути! Кола изхвърча от Е-79 между Мездра и Враца, обърна се по таван в канавка край жп линията /снимки/

От последните минути! Кола изхвърча от Е-79 между Мездра и Враца, обърна се по таван в канавка край жп линията /снимки/ Кола се обърна по таван край Е-79 между Мездра и Враца, видя първо агенция BulNews.
Лек автомобил „Тойота“ с врачанска регистрация е пътувал от железничарския град към областния център, а зад волана на колата сядал мъж на около 50 години. По думи на шофьора, той се движел по пътя, когато пред возилото му изкочило куче. Мъжът опитал да избегне удар с животното и заради това кривнал вдясно. Вследствие на рязката маневра колата изхвърчала от пътя, минала през храсталаците край него и се обърнала по таван в канавката, успоредно на жп линията.
Човекът бил сам във возилото. За щастие той не е пострадал, като се е разминал само с уплахата от инцидента. 
След произшествието на мястото са пристигнали екип на полицията, както и пожарна. Униформените направиха тест за употреба на алкохол на водача, като пробата е с отрицателен резултат. 
И към момента екипите са на мястото. Автомобилите им обаче са извън пътното платно и не пречат на движението. Съветът към шофьорите, въпреки това, е да преминават с повишено внимание в този участък от пътя, защото се очаква всеки момент да пристигне специализирана техника, която да изтегли и извози катастрофиралата кола. 
06.08.2026, 10:36 часа
3545 2
Коментари

кути

06.08.2026, 11:28 часа
Любимите кученца на болните мозъци

Ари

06.08.2026, 10:58 часа
1
2
Нема се плашите веее! Гаааааз. Гааааз да ламарина.
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha