Общинар от Вършец спечели 5000 лева от "Празнувай с Еврофутбол"

Общинар от Вършец спечели 5000 лева от "Празнувай с Еврофутбол" Служител на община Вършец е спечелил голямата награда от Еврофутбол, научи BulNews.bg. Иван Апостолов, който от дълги години работи в общината, днес е бил определен за големия победител в кампанията с допълнителни печалби „Празнувай с „Еврофутбол“. Той получава 5000 лева и правото да влезе в списъка с големите късметлии, който букмейкърската къща прави след всяка своя инициатива.
"Много съм благодарен, че ме зарадваха с тази новина преди именния ми ден и няколко дни след като навърших 57 години! Това е най-хубавият подарък, който съм получавал!“, споделя развълнуваният Иван. 
Той е бил избран измежду всички, регистрирани в уеб страницата на Еврофутбол в периода на кампанията „Празнувай с „Еврофутбол“!. 
Всички колеги на Апостолов се радват за него и за това, че късметът му се е усмихнал на техен близък.
03.01.2018, 15:09 часа
4298 1
Коментари

Красимир Костов

21.01.2018, 17:33 часа
142
152
Иван Апостолов никога не е играл Еврофутбол-просто Иван Побошков който играе редовно е ползвал неговото име адрес,мобилен но и рожденна дата и в последствие му е дал фиша за да гушне Иван Апостолов-Лаци/едни чужди 5000 лв/ Да му е чстита наградата !
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha