Важно за шофьорите! „Топлофикация“ разкопаха възлова улица във Враца, блокираха движението

Важно за шофьорите! „Топлофикация“ разкопаха възлова улица във Враца, блокираха движението Багер на „Топлофикация“- Враца разкопа новоасфалтирана улица в града, видя репортер на агенция BulNews.
Днес преди обед екипи на дружеството затвориха ул. „Екзарх Йосиф“, заради авария, която се отстранява от работници. На място пристигна и голямата машина, която разби настилката на едно от малкото шосета със здрав асфалт.
Възловата улица, по която хората достигат до автогарата в града, вероятно ще остане затворена до края на деня. Врачани ще стигат трудно и до центъра, тъй като е блокирано движението и в двете посоки.
Другият проблем е, че трапът за съжаление ще се превърне в поредната кръпка върху новоположен асфалт по китните улици на Враца.
 
28.02.2019, 11:18 часа
5592 3
Коментари

бау

28.02.2019, 13:15 часа
145
142
всеки комунист с главата под лопата. бой до синьо и лилаво

мяу

28.02.2019, 12:50 часа
Незабавна оставка на гербавото подобие на кметче.Всичко това е под негова и господарите му команда,за да се присвояват пари!ОСТАВКА!!!Марш да копаш картофи!

Пецко

28.02.2019, 12:03 часа
140
141
винаги така става тъкмо оправиха уличката и сега мали мали ремонт на тръбата мале ей това са инжинерите ни от класа думи нямам и кво след това така ще си остане дупчица след това некой кратер и за това си трошим колите от нищо нещо
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha