Обрат! Размазаното „БМВ“ във Враца било паркирано, в него се ударил дрифтър

Обрат настъпи по случая с удареното „БМВ“ във Враца. Оказва се, че не собственикът го е размазал, докато дрифтел по булвард „2-ти юни“, а друг джигит с возило от същата марка го е ударил, докато въртял гуми.
Както BulNews.bg съобщи, инцидентът е станал към 22.30 часа снощи пред хотел „Зора“. Собственикът на лъскавия баварец пета серия го паркирал и се прибрал у дома си в близък блок. Малко след това чул пищене на гуми и силен удар. Когато излязъл да види какво става останал изумен, защото колата му била със смазана предница на метри от мястото, където я бил оставил.
В градинката наблизо се намирало „БМВ 335“, което било с явни щети от ПТП. Станало ясно, че шофьорът юркал здраво бавареца в посока изхода на града, но заради високата скорост изгубил контрол над управлението. Очевидци разказват, че първоначално е щял да се забие в хотел „Зора“, но навил рязко волана в опит да изправи колата. Шумахерът все пак не успял да избегне удар, отклонил се вдясно и помел паркираната кола. От силния удар дрифтърът прелетял през високия тротоар и приземил „БМВ“-то си в тревните площи.
Джигитът зад волана се разминал невредим след зрелищната каскада. Оказало се, че „БМВ“-то било вкарано в страната преди няколко дни и още било с транзитни номера.
За инцидента бил подаден сигнал на телефон 112, а минути по-късно на мястото пристигнали катаджии, които съставили протокол за инцидента.
Галерия
25.10.2019, 12:35 часа
10455
2