Млада жена изгоря в колата си след удар в дърво край Сливен

20-годишна шофьорка изгоря в колата си след жестока катастрофа, станала тази сутрин на пътя между Сливен и село Чинтулово.
Сигналът за инцидента, който е станал на разклона до бившето военно поделение край селото, е подаден на спешния телефон 112 около 8.30 часа, съобщиха от полицията. Младата жена е загубила контрол върху лекия автомобил "Сеат", който е излетял от платното и се е забил в дърво край пътя.
Веднага след това колата е избухнала в пламъци, а шофьорката е загинала вътре. Според предварителната информация в сеата не е имало други пътници.
На място са изпратени екипи на пожарната, Спешна помощ и полицията. Извършва се оглед, според който колата се е движела с доста висока скорост, когато се блъснала в дървото. През юни на пътя от Сливен за Ямбол отново загина 20-годишна шофьорка. Тогава младата водачка на "Нисан Микра" се блъсна в камион при челен удар и загина на място.
01.11.2019, 15:33 часа
1479
1