"Ботев" /Враца/ с равенство срещу гърци в Правец /снимки/

"Ботев" /Враца/ с равенство срещу гърци в Правец /снимки/ „Ботев“ /Враца/ завърши 1:1 срещу гръцкия „Аполон“ /Смирнис/ в последната проверка преди старта в Първа лига, играна в Правец.
Така балансът на врачани в контролите е 3 победи, равенство и 2 поражения.
„През първата част бяхме категорично по-добрият отбор и поведохме с гол на Виктор Василев в 22 минута. Имахме още доста възможности за попадение, а Краси Костов нямаше поводи да се намесва.
Втората част бе равностойна на стадиона в Правец, като гърците бяха малко по-активни и стигнаха до равенство в 85 минута“, съобщиха от клуба на домакините.
Врачани започнаха в състав:
Костов, Христов, Ничев, Гонсало, М. Николов Бауренски, Сержио, Тодоров, Василев, Бабунски и Маринов
След почивката влязоха още Дамянов, Миланов, А. Георгиев, Николов, Т. Георгиев, Гавов, С. Петков, Г. Николов, Желев и Радев.
Срещата поради травми пропуснаха Ненов, Костадинов, Ивайлов, Митрев и Колев.
17.07.2021, 20:39 часа