"Ботев"/Враца/ взе точка от "Левски" в София в мач с 2 пропуснати дузпи /снимки/

"Ботев"/Враца/ взе точка от "Левски" в София в мач с 2 пропуснати дузпи /снимки/ "Левски" и "Ботев" /Враца/ завършиха 0:0 в последен мач от 15-ия кръг на efbet Лига.
Двата тима предложиха куп любопитни моменти, пропуснати дузпи, греда и контузия на ключов играч на "сините" В 8-ата минута Николай Михайлов спаси дузпа, която беше бита зле от Бабунски.
В 42-ата минута заради неприятна контузия терена напусна един от лидерите на "сините" Георги Миланов.
В 71-ата минута Борислав Цонев пропусна дузпа, която беше спасена от Костов. Гредата спря удар на Радослав Цонев в 86-ата минута.
След това реми "Левски" е на 8-ото място с 18 точки, а "Ботев" /Враца" е 13-ти с 12 точки.

"Левски" - "Ботев"/Враца/ 0:0

Стартови състави:
"Левски": Николай Михайлов, Патрик-Габриел Галчев, Гьоко Зайков, Хосе Кордоба, Иван Горанов, Андриан Краев, Радослав Цонев, Георги Миланов, Борислав Цонев, Здравко Димитров, Билал Бари
"Ботев" /Враца/: Красимир Костов, Валери Христов, Илия Миланов, Костадин Ничев, Диего Фераресо, Йоан Бауренски, Сержиньо, Иван Митрев, Юлиан Ненов, Красимир Тодоров, Дориан Бабунски
22.11.2021, 19:35 часа