Калин Каменов след победата: Враца ще се превърне в икономическата и културна столица на Северозапада

Калин Каменов след победата: Враца ще се превърне в икономическата и културна столица на Северозапада От ЦИК вече са готови с обработката на всички изборни книжа от Община Враца след вчерашния вот за кметове и общински съветници. Резултатите потвърждават категоричната победа на Калин Каменов. Той печели със смазващия резултат от 67.01%.
За Калин Каменов са гласували 17 543-ма човека. За опонентите му, плюс протестния вот,  гласовете са общо 8 638. Това означава, че Каменов има два пъти повече гласове от всички останали кандидати, взети заедно.
В пост в социалната мрежа фейсбук градоначалникът благодари на съгражданите си за доверието и подкрепата. 
„Благодаря е всичко, което искам да кажа днес. Благодаря на всички, които ме подкрепиха и бяха до мен в това пътешествие. Семейството, екипът ми, всички наши кандидати, които се трудиха изключително енергично и отговорно през изминалия месец.
"Аз съм максималист и е предизвикателство да се работи с мен. Всеки, който е бил в моя екип, го знае. Но също така знае, че удовлетворението от добре свършената работа зарежда всички.
Но вече мислим за балотажите в ключови врачански села. За новите проекти, които трябва да започнем и стотиците малки и не толкова малки проблеми, за които гражданите ни сигнализират.
Всеки ден през последните 8 години ние даваме частица от себе си за каузата Враца. И ще продължим. Защото това е единственият начин на работа, който познавам и в който вярвам. Със сърце!
Вярвам, че ще продължим да правим най-доброто за Враца. 
Благодаря за подкрепата!"
По-рано той обяви, че екипът му продължава работа по вече започнатите проекти веднага след като положи клетва. Има готова програма за години напред. 
„Враца ще се превърне в икономическата и културна столица на Северозапада“, категоричен е Калин Каменов. 
 
30.10.2023, 14:23 часа
4055 4
Коментари

Братовчедите

31.10.2023, 08:46 часа
Пичи, такива неща се не прикаат пред ора! Кой кво взел, па на кой дал ..... резултатите нали са налице? Късотруп неблагодарник!

1234

30.10.2023, 16:10 часа
69
85
Как може да пишете така за този "честен и скромен" кмет, сега тоя мандат ще се задави.

Пичи

30.10.2023, 15:27 часа
Около 30 000 лв. дадохме горе в Медковец на братовчедите и Коки пак ще си пее песента как е спечелил най-много гласове, да са живи и здрави бизнесмените, че дадоха парички ама през тоя мандат какво ще подарявам.

ImComingAfterYou

30.10.2023, 14:28 часа
Всички знаем за парите, които се раздаваха. Къде е господин Кадинов да го разследва него сега? Няма го. Всички сте еднакви. Идваме за вас!!
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha