"Славия" /Ново село/ се наложи над "Тимок" /Брегово/ с 5:2

"Славия" /Ново село/ се наложи над "Тимок" /Брегово/ с 5:2 Отлично се представиха на своята последна среща за сезон 2016/17 г. футболистите от "Славия" /Ново село/ като победиха в домакински мач с 5:2. Срещата срещу "Тимок" /Брегово/ започна в 17.30 ч. на стадиона в Ново село. Главен съдия  бе Николай Щирков, асистиран от Методи Станков и Ивайло Енеев.
Първият гол бе отбелязан в 30 минута за гостите от Венцислав Лозанов. Новоселяни изравниха в 37 минута с удар на Лъчезар Джамбазов. Така завърши първото полувреме.
След почивката двата отбора се активизираха. Отново поведе "Тимок" след попадение на Пламен Русинов в 47 минута. Красимир Николов изравни  за „Славия“ в 60 минута и късметът се обърна.
Още два гола за домакините вкара Робърт Маринов в 68 и 81 минута, а между тях в 75 минута се изяви и Пламен Матеев. Така футболният мач между "Славия" /Ново село/ и "Тимок" /Брегово/ завърши 5:2 в полза на домакините. В последния кръг на футболното първенство отборът на Ново село почива.
21.05.2017, 13:09 часа