"Ботев" /Криводол/ с шеста поредна победа, "Околчица" /Моравица/ загуби от "Монолит"

"Ботев" /Криводол/ с шеста поредна победа, "Околчица" /Моравица/ загуби от "Монолит" Футболистите на „Ботев“ (Криводол) постигнаха шеста поредна победа с 4:2 у дома срещу коравия тим на „Скала 2015“ (Оселна). С два гола се отличи опитният плеймейкър Борис Петков, а по веднъж вкараха Благовест Ценов и Боян Йотов. Попаденията за гостите реализираха Дилян Манолов и Петьо Каменов през второто полувреме.
„Монолит“ (Манастирище) победи като домакин „Околчица“ (Моравица) с 3:1 и поне временно излезе на второ място във временното класиране във Врачанската областна група. Двубоят, който се игра на стадиона в Краводер, бе от 15-ия кръг на шампионата в регионалната четвърта дивизия. На два пъти точен за домакините бе голмайсторът на тима Георги Иванов, а веднъж се разписа Стоян Стоянов. Почетното попадение за гостите отбеляза след почивката новото попълнение в отбора на моравчани Ангел Петров.
В другите две срещи, които се играха вчера, „Искър 1923“ (Роман) и „Манастирище“ завършиха наравно - 1:1, а „Ботев“ (Рогозен) разгроми с 10:0 „Балкански“ (Михайлово).
Днес са останалите два мача от кръга. От 15.30 часа ОФК „Локомотив“ (Мездра) гостува на новака в групата „Септември 98“ (Гложене), а лидерът „Огоста“ (Хайредин) приема „Миньор 2017“ (Згориград). „Ботев“ (Бърдарски геран) по програма почива.
Преди тези двубои начело в класирането е „Огоста“ (Хайредин) с 33 точки, пред „Монолит“ (Манастирище) с 31 г, ОФК „Локомотив“ (Мездра) и „Ботев“ (Криводол) с по 28 г Пета е „Околчица“ (Моравица) с 25 т, а шесто-седмо място делят „Манастирище“ и „Скала 2015“ (Оселна) с по 24 т.

18.03.2018, 12:21 часа