„Монолит“ с класика над „Миньор“/Згориград/

„Монолит“ с класика над „Миньор“/Згориград/ В среща от 14-ти кръг на областната „А2“ Футболна група отборът на ФК „Монолит“/Манастирище/ победи с класическото 3:0 състава на „Миньор 2017“/Згориград/. Срещата премина под пълното надмощие на домакините, които играят своите мачове на стадиона в Бяла Слатина.
Домакините не допуснаха изненада и реализираха своето превъзходство на терена с 3 попадения. В 20-та минута на срещата Владимир Вълов-Сисо даде преднина на своя отбор за 1:0. В края на първото полувреме Цветан Петров даде комфортен аванс на „Монолит“, след като прати топката в мрежата за 2:0. В 80-та минута на мача Георги Иванов оформи класиката за 3:0.
Отборът на „Монолит“ събра актив от 26 точки и заема второ място във временното класиране. „Миньор“ остана 3-ти, с 21 точки.
02.12.2019, 16:37 часа