СК "Борба, Самбо, Джудо" Видин се нареди на трето място при мъжете /снимки/

СК "Борба, Самбо, Джудо" Видин се нареди на трето място при мъжете /снимки/ Изключителен успех за самбистите на Държавния лично-отборен шампионат за 2018 г. Видинският спортен клуб "Борба, Самбо, Джудо" се нареди на трето отборно място при мъжете. В личното класиране Денис Лилков е вицешампион в кат. до 52кг., Кристофър Петков - 62.кг., Пламен Бориславов – 100 кг. и ветерана Милен Милчев - над 100 кг. спечелиха бронзови медали.
В паузата на първенството президентът на БФ „Самбо“ - Георги Юсев, награди по случай 45- годишнината от основаването на спорта самбо във Видин, първият треньор на видинския клуб - Любомир Лападатов и първият медалист - настоящия старши треньор на клуба Пламен Петров, който малко по-късно се качи отново на почетната стълбичка, за да получи купата в отборното класиране.
01.04.2018, 13:35 часа