90 велосипедисти се включиха в Rocks N’ Roll 2018 в Белоградчик /снимки/

90 велосипедисти се включиха в Rocks N’ Roll 2018 в Белоградчик /снимки/ За седми пореден път Велоклуб "Скала" Белоградчик организира велосъстезанието Rocks N’ Roll 2018.
87 участници застанаха тази година на старта. Снегът отстъпи място на пролетното слънце само преди няколко дни, но калното трасе предложи много емоции и адреналин на състезателите. Някои от тях не успяха да завършат поради технически проблеми с велосипедите. А някои от по–младите състезатели успяха да се изгубят. Но това не сломи духа на състезателите и въпреки трудностите на финала всички пристигаха с усмивка. А ето и крайното класиране:

3. Петър Авуски

Победителите получиха медали, ваучери за ремонт и части на велосипедите, предметни и парични награди. За първото място- и купа. Участниците благодариха на организаторите– Велоклуб "Скала" и си пожелаха да премерят сили по трасето на Белоградчик отново през следващата година.
01.04.2018, 18:07 часа