"Шурданица" скъса мрежата на "Хайдут" в Ерден

"Шурданица" скъса мрежата на "Хайдут" в Ерден В изтеглена среща от VIII кръг на първенството на монтанската IV-та дивизия отборът на "Шурданица" (Георги Дамяново) разгроми със 7:0 като гост "Хайдут" (Ерден).
Футболистите на лидера в класирането за първи път играха с новите си екипи, подарени им от зам. областния управител на Монтана Нина Петкова. С тях „зелените“ решиха изхода от мача още през първото полувреме, когато нанизаха 5 безответни гола във вратата на съперника.
Резултатът откри Мирослав Йорданов-Джудиста в 4-та мин., а пет по-късно Иво Ангелов-Шишето покачи. Двамата се разписаха отново в 11-та и 28-та мин. на мача. В 41-та мин. Ангел Ангелов направи 5:0, а три минути по-късно главният съдия Ивайло Тодоров даде дузпа за гостите, но вратарят Иван Иванов я изпусна. Пет минути преди края на двубоя Мирослав Йорданов оформи своя хеттрик, а точка на разгрома сложи Ани Петков (87).
19.10.2019, 17:22 часа