Старшата на "Монтана" разочарова срещу "Царско село" /снимки/

Старшата на "Монтана" разочарова срещу "Царско село" /снимки/ В среща от втория кръг на първенството на елитната „А“ група при 19-годишните юноши отборът на "Монтана" допусна домакинска загуба с 2:0 от "Царско село".
Мачът на стадион „Огоста“ започна с минута мълчание в памет на бившия вратар на "Левски" (София) Бисер Михайлов.
Малките монтанци играха слабо и нито веднъж не успяха да застрашат опасно вратата на съперника. Те завършиха двубоя с 10 души, след като главният съдия Росен Гановски изгони с втори жълт и червен картон Бисер Ангелов.
Без да блестят гостите подпечатиха успеха си, като вкараха по един гол преди и след почивката. В 23-та мин. Димитър Петров откри резултата, след като засече в мрежата центриране от ляво. Груба грешка при изнасянето на топката доведе до второто попадение, което падна в 67-та мин.

"Монтана": Петър Петров, Велислав Илиев, Георги Замфиров, Георги Миланов, Валерио Валериев, Антонио Антонов, Георги Манолиу, Алекс Тодоров-кап., Мартин Николов, Бисер Ангелов, Кристиян Вълков (Трифон Соколов, Борислав Славчев, Марти Дойнов, Теодор Петков, Майкъл Илиев, Емил Каменов, Цветизар Симеонов). Треньор: Дилян Иванов.
"Царско село": Кирил Трохаров, Дилян Георгиев, Димитър Петров, Георги Цветков, Кристиян Йорданов, Кристиян Тодоров, Мартин Попов-кап., Стефан Спасов, Стоян Попов, Тихомир Динев, Тома Ушагелов (Александър Цонев, Васил Даганов, Владислав Иванов, Емин Ал-Джунейд, Иван Петров, Марио Димитров, Симо Камберов). Треньор: Валери Дамянов.

Главен съдия: Росен Гановски.
Асистенти: Илиян Маринов, Димитър Стоянов.

Червен картон: Бисер Ангелов (Монтана).

Стадион: „Огоста“-60 зрители.
15.08.2020, 13:41 часа