"Дреновец" приключи контролите с победа над "Искър" /Роман/

"Дреновец" приключи контролите с победа над "Искър" /Роман/ В последната си проверка преди старта на пролетния полусезон в Северозападната Трета лига отборът на "Дреновец" се наложи над "Искър" /Роман/ с 3:1.
В 13-ата минута пробив на Георги Стоянов завърши с дузпа, реализирана от опитния Георги Илиев за 1:0. Гостите отвърнаха с две греди и така завърши първото полувреме.
В началото на второто хубав удар на Георги Стоянов бе отразен от вратаря, но при добавката Александър Веселинов не сгреши за 2:0. Последва леко отпускане и при едно меле гостите намалиха за 1:2. В 88-ата минута логичното се случи с хубав гол от ъглов удар на Георги Стоянов за крайното 3:1.
В първия пролетен кръг на Северозападната Трета лига "Дреновец" гостува на дубъла на "Ботев" /Враца/. Срещата е в неделя, 21 февруари, от 14 часа.
14.02.2021, 16:50 часа