Дубълът на "Ботев" /Враца/ би дубълът на "Етър"

Дубълът на "Ботев" /Враца/ би дубълът на "Етър" Дубълът на "Ботев" /Враца/ спечели с 2:1 дербито между вторите отбори на Враца и Велико Търново.
Мачът от програмата на Северозападната трета лига се изигра вчера и беше част от битката, която двата клуба водят от години, а и която сега се изостря заради спора между "Ботев" и "Етър" за елитния им статут.
"Болярите" откриха от дузпа, отсъдена преди почивката, за която домакините имаха претенции. През втората част врачани реализираха пълен обрат след попадения на Християн Петков и Мирослав Маринов.
Така врачани поведоха с 1:0 победи в битката между "Ботев" и "Етър", а следващият епизод от битката е в понеделник от 15.45 часа на стадион "Христо Ботев".
01.05.2021, 12:14 часа