"Дреновец" подчини лидера "Локомотив" /Мездра/ с 3:2

"Дреновец" подчини лидера "Локомотив" /Мездра/ с 3:2 "Дреновец" победи "Локомотив" /Мездра/ с 3:2 в крайно интригуващ мач от 25 кръг на Северозападната Трета лига.
Александър Славейков, Ангел Петров и Ангел Каишев донесоха трите точки на тима на Мартин Методиев.

За "Дреновец" започнаха Юлиян Весков, Деян Захариев, Абдулай Камара, Филип Георгиев, Теодор Тошев, Ангел Каишев, Ангел Петров, Денис Димитров, Александър Славейков, Алекс Тодоров, Патрик Колчов

За "Локомотив" /Мз/ стартираха Ивайло Василев, Ваньо Иванов, Ивайло Тодоров, Васил Сапунджиев, Мохамед Сила, Деян Иванов, Иван Аспарухов, Гроздан Илиев, Николай Ганчев, Михаил Иванов, Тодор Горанов

"Дреновец" събра 27 т., "Локомотив" /Мз/ остана с 56 и вече е на 5 т. зад лидера "Бдин".

„Дреновец гази, Локо - Мездра лази! Страхотна победа на нашия отбор навръх празника на селото - събора, с което зарадваха кмета на община Ружинци г-н Александров и многобройната публика, която след мача ги изпрати със заслужени овации, а отсреща не беше случаен отбор - там бяха намиращия се на второ място и гонещ промоция Локо Мездра. Младия и амбициозен треньор Мартин Методиев избра страхотна тактика и обезвреди силните страни на гостите. В защита перфектни бяха Филип Георгиев, Теодор Тошев и другите. В средата на терена страхотно играха Алекс Тодоров и реализиралия страхотен втори гол Ангел Петров, а напред вездесъщият Александър Веселинов, Денис Димитров и синът на вятъра Патрик Росенов, разпиляха слисаните защитници на гостите.
Гостите поведоха още в третата минута, нашия отбор изравни в 25 минута чрез Александър Веселинов. Вторият гол беше реализиран от Ангел Петров. Третия гол стана след образцова контраатака и страхотен пас на Сашко Веселинов, след което супер Ангел Каишев прехвърли вратаря за 3:1. В края на мача гостите намалиха за 3:2. Така завърши и футболната среща. В същото време ОФК Бдин печели важна победа и е на крачка от промоция за втора лига. Браво Бдинци, браво Дреновец! Супер сте!”
, така описаха развоя на мача от ФК "Дреновец".
29.04.2023, 21:54 часа