"Локомотив" /Мездра/ победи с 4:0 "Партизан" /Червен бряг/

"Локомотив" /Мездра/ победи с 4:0 "Партизан" /Червен бряг/ „Локомотив” /Мездра/ разгроми у дома „Партизан” /Червен бряг/ с 4:0 в срещата от последния 30-ти кръг на Северозападната трета  лига.
Още в осмата минута Ваньо Иванов отбеляза за 1:0. В 26-тата минута Иван Аспарухов проби остро отляво и върна топката на дузпата за Михаил Иванов, който не пропусна да удвои резултата. В 59-ата минута Васил Калоянов след комбинация отбеляза и направи класическото 3:0. В 88-ата минута резервата Иван Цанев подаде на Васил Калоянов, който отбеляза втория си гол в срещата и оформи крайното  4:0.
Старши треньорът Диан Попов пусна в игра : Ивайло Василев, Николай Ганчев, Ивайло Тодоров, Васил Сапунджиев /74 Стефан Стефанов/, Ваньо Иванов /81 Иван Цанев/, Михаил Бешев, Гроздан Илиев, Тодор Горанов /74 Лионел Матадос/, Иван Аспарухов /81 Александър Хюсеин/, Михаил Иванов, Васил Калоянов.
04.06.2023, 09:29 часа