"Локомотив" /Мездра/ загуби с 2:3 като гост на "Академик" /Свищов/ /снимки/

"Локомотив" /Мездра/ загуби с 2:3 като гост на "Академик" /Свищов/ /снимки/ "Локомотив" /Мездра/ загуби като гост с 2:3 от "Академик" /Свищов/ в среща от петия кръг на Северозападната Трета лига.
Мачът бе двуостър с общо 3 дузпи и незачетен гол за „железничарите.
Капитанът на домакините Иван Ганев откри резултата от дузпа в 27-ата минута. Отново от дузпа изравни резултата  Васил Калоянов  в последните секунди на първото полувреме.
След почивката „студентите“ натиснаха здраво и Момчил Емилев отново им даде преднина в 54-ата минута., а в 75-ата пък Калоян Митев направи резултата 3:1 за домакините. Само след  3 мин. игра Васил Калоянов върна интригата с второ попадение отново от  дузпа. След гола „железничарите“ тръгнаха в атака търсейки изравняване, а съперника им отговори с опасни контраатаки, но до нов гол не се стигна.
Николай Христозов избра да започне срещата със следния състав:  Цветелин Ставрев, Васил Сапунджиев, Ваньо Иванов, Генади Петров, Николай Ганчев, Деян Иванов, Кристиян Димитров, Светослав Валериев, Пламен Спасов, Александър Стоянов, Васил Калоянов.
10.09.2023, 16:04 часа