Трета победа за дубъла на "Ботев" /Враца/

Трета победа за дубъла на "Ботев" /Враца/ Дублиращият тим на "Ботев" /Враца/ постигна трета победа от началото на сезона, след като спечели срещу "Боруна" /Царева ливада/ с 2:1.
В 32-ата минута Николай Стефанов стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира в защитник и стигна до Боил Цветков, който вкара за 0:1.
Малко след началото на втората част домакините получиха дузпа, но Любомир Василев я спаси.
В 56-ата минута домакините от "Боруна" изравниха, след като Александър Скорчев успя да вкара гол.
Победното попадение падна в 65-ата минута. Деян Танчев изведе Митко Панов сам срещу вратаря и той  хладнокръвно реализира за 1:2.

"Ботев": Любомир Василев, Ивайло Дудушки, Тодор Цонев, Пламен Петров, Георги Георгиев, Николай Константинов, Николай Стефанов (67- Валентин Валентинов), Деян Танчев (90 – Кристифър Боянов), Митко Панов, Янислав Тонов (67 – Маджин Траоре), Боил Цветков (90 - Виктор Йолов)
01.10.2023, 18:19 часа