10 дни ни вест, ни кост: Все още търсят тялото на убития Коци Белотинския от Монтанско

10 дни ни вест, ни кост: Все още търсят тялото на убития Коци Белотинския от Монтанско Все още няма следа от изчезналия Константин Костадинов от Монтанското село Белотинци, научи агенция BulNews. Мъжът е в неизвестност вече 10 дни и към момента всички факти сочат, че е бил убит. По случая вече има задържан, който дори е направил самопризнания пред полицията. 

4 дни без следа: Издирват под дърво и камък изчезнал мъж от Монтана
 
Припомняме, че преди дни медията ни ексклузивно разкри подробности около сагата с 53-годишния мъж, познат като Коци Белотинския. Приближени до семейството му съобщиха, че в последната вечер, в която е видян жив, той е бил в компанията на мъж, с който имал конфликт - Цветан Банков. Тогава двамата били във вилата на ловджиите край селото, където в края на вечерта останали сами. 

Драмата се заплита: Ето кой е изчезналият мъж от Монтанско, подозират убийство заради разчистване на сметки /снимка/

След това Коци повече не е видян. На следващия ден обаче врагът на мъжа е забелязан да събира гилзи в района около мястото на последната им среща. 
Банков е задържан и при разпитите признал, че е застрелял Константин, след което скрил тялото. Към момента обаче то не е намерено. 

След публикация на BulNews: Разкриха убийството на Коци Белотинския в Монтанско, задържаха извършителя

В издирването са включени доброволци, водолази, следови кучета, ловци и полиция. Теренът не е лесен за обхождане, обясни кметът на селото Георги Цеков. Той е планински, а в района има и реки и езера. Високата и гъста растителност пък пречи на наблюдението с дрон.
Банков е с най-тежката мярка за отклонение - задържане под стража. Към момента обвиненията са за отвличане. 

Темида: Оставиха в ареста убиецa на Коци Белотинския от Монтанско /снимки/

Издирването продължава. 
02.06.2025, 09:45 часа
3726 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha