Температурите се повишават още, ще надминат 40 градуса

Температурите се повишават още, ще надминат 40 градуса Днес ще бъде слънчево, след обяд и горещо. Ще духа слаб вятър от изток-югоизток. Максималните температури ще бъдат между 33° и 38°, в София – около 33°.
През нощта ще бъде ясно, а утре отново слънчево и горещо. Ще духа слаб вятър, предимно от изток. Максималните температури ще бъдат между 34° и 39°, в София – около 34°.
В планините ще бъде слънчево, след обяд с незначителна купеста облачност. Ще духа слаб, по високите части до умерен североизточен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 30°, на 2000 метра – около 22°.
По Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от югоизток. Максималните температури ще бъдат между 27° и 29°. Температурата на морската вода е 23°-25°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
В неделя и понеделник ще остане слънчево и горещо. През втория ден след обяд ще се развива купеста облачност, но вероятността за валежи е малка. Ще духа слаб вятър от югоизток. Температурите ще се повишат още и в понеделник максималните ще бъдат между 36° и 41°.
04.07.2025, 13:39 часа
218 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha