Паула Бадоса с отбор мацки на Бали /снимки/

Паула Бадоса с отбор мацки на Бали /снимки/ Тенис звездата Паула Бадоса (27) се отдаде на почивка в Индонезия заедно с отбор мацки.
Красивата испанка заедно с още три свои приятелки се отдадоха на луксозна ваканция на Бали, като обиколиха и съседните острови.
„Местата и хората те лекуват и това беше един от тези моменти. Какво невероятно пътуване с моя екип за цял живот. Индонезия открадна сърцето ми“, написа Бадоса под снимките, които публикува.
От кадрите се вижда как мацките са се отдали на луд купон. №23 в световната ранглиста и приятелките й показаха перфектна форма на плажа, като се пуснаха и как тренират във фитнеса.
През лятото Паула се раздели с приятеля си Стефанос Циципас, с когото бяха обявени за най-известната тенис двойка, а медиите им лепнаха прякора Цицидоса.
24.10.2025, 12:00 часа
221 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha