Почина директорът на БАБХ Светлозар Патарински

Почина директорът на БАБХ Светлозар Патарински Почина директорът на Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ) Светлозар Патарински. 
"С тъга и дълбоко прискърбие Министерството на земеделието и храните съобщава, че внезапно ни напусна д-р Светлозар Патарински, изпълнителен директор на Българската агенция по безопасност на храните", съобщават тъжната вест от ведомството. 
"Д-р Патарински бе отдаден на мисията за развитие и укрепване на системата за контрол на храните в България.
Той беше човек на дълга и професионализма – уважаван от колегите си и обичан от всички, с които работеше. Неговата отдаденост и човечност ще останат пример за всички, които имаха привилегията да го познават.
Ръководството и екипът на Министерството на земеделието и храните изразяват искрени съболезнования към неговото семейство, близки и колеги", отбелязват още министерството. 
03.11.2025, 08:15 часа
194 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha