Деца от мездренското село Зверино учиха правилата за движение чрез театър

В СУ "Св. Климент Охридски" Зверино се проведе ден, посветен на безопасността на движението по пътищата.
Учениците от начален етап имаха възможност да се потопят в света на правилата за движение по един различен и интересен начин.
Акцент в програмата беше театралната постановка "Който знае правилата, той успява в играта!". Малките зрители с интерес проследиха историята на героите, които чрез игри и забавни ситуации научиха колко важно е да бъдат внимателни пешеходци.
По време на представлението децата разпознаваха пътни знаци, обсъждаха различни ситуации и даваха правилни решения. С много смях, аплодисменти и активно участие учениците показаха, че вече знаят как да се движат безопасно и отговорно./БНР
29.03.2026, 17:00 часа
123
0