Драма в центъра на Враца! Монтанчанка натресе колата на врачанин, едва не изяде боя /снимки/

Драма в центъра на Враца! Монтанчанка натресе колата на врачанин, едва не изяде боя /снимки/ Драма между шофьори в центъра на Враца се е разиграла в понеделник сутрин. Монтанчанка натресе новия автомобил на врачанин и едва не изяде шамарите, научи агенция BulNews.
Случката е от преди минути, на улица „Баба Йота“ във Враца. Монтанчанка с лек автомобил „Фолксваген Шаран“ шофирала до улица „Петропаволска“, когато установила, че тя е еднопосочна и решила да даде назад. В това време обаче зад нея пътувал лек автомобил „Шкода“ с врачанска регистрация. Жената не погледнала огледалата за странично и задно виждане, дала пълна газ и блъснала новото возило зад нея. Вследствие на удара е смазана предницата на „Шкода“-та. 
Пострадалият шофьор типично по врачански едва не пребил гостенката, когато установил какво е причинила на новата му кола. За щастие обаче в монтанския автомобил заедно с жената пътувал и нейният син, който успял да ги разтърве. Така не се стигнало до по-лют скандал и физическа саморазправа.
Катастрофата обаче запушила улицата в идеалния център на града до пристигането на полицейски екип. Униформените описали произшествието и преместили колите, за да не пречат на движението. 
22.06.2026, 11:05 часа
2623 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha