Ченгета заловиха пиян зад волана във Видинско, преспа в ареста

Полицейски служители са задържали пиян шофьор из видинско село, съобщиха от МВР.
Случаят е от 18 юни. За проверка е спрян лек автомобил „Фолксваген Голф“ с видинска регистрация на улица в село Карбинци. По време на проверката униформените направили тест за алкохол на вода – 21-годишен от селото.
Техническото средство отчело наличие на 2.02 промила алкохол. Установено било и, че автомобилът, който управлява е чужда собственост. Мъжът е отказал да даде проба за изследване в медицинския център в Белоградчик.
По случая е образувано бързо производство по описа на Районно управление-Белоградчик.
*Снимката е илюстративна
22.06.2026, 11:26 часа
206
0