Нагли апаши спънаха ремонта на бул. "Трети март" и улици в Монтана, откраднаха проводник за 4 бона

Полицията разлседва кражба на проводник в Монтана, съобщиха от областната дирекция на МВР.
Тя е извършена при ремонтни дейности, между събота и понеделник. Неизвестни са откраднали около 400 метра меден проводник, положен в гофрирана тръба при реконструкция и рехабилитация на бул. "Трети март" и други улици. Ремонтните дейности са извършвани от софийска фирма.
Заявената стойност на проводника е около 4 000 евро. Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група, извършен е оглед и образувано досъдебно производство.
23.06.2026, 13:11 часа
267
0