Невиждано! Хванаха кмета на Видин Цветан Ценков на по бира в работно време /снимка/

Невиждано! Хванаха кмета на Видин Цветан Ценков на по бира в работно време /снимка/ Необичаен и невиждан досега кадър се разпространява в социалната мрежа от вчера, видя агенция BulNews. 
На него известният с корумпирания си стил кмет на Видин Цветан Ценков е в приповдигнато настроение с чаша бира в ръка. На пръв поглед във фотоса няма нищо необичайно. Лято е, температурите са високи, времето предразполага само за едно – цаца и бира. А пък къде, освен във Видин може да срещнеш типична бирария, предлагаща точно това. В крайна сметка, на брега на Дунава, след комарите, това е втората най-обичайна гледка. 
Проблемът тук е обаче е друг. Снимката е направена в 14.30 през деня, когато градоначалникът би трябвало да бъде в кметското си кресло, занимавайки се с важни за общината дела, а не да „лафи“ с приятел на по бира. Но това, разбира се, важи само за кметовете на европейските градове, Видин е далеч от такъв, така че го разбираме. 
Предвид последните новини около безплатните почивки, които администрацията си спретва на гърба на данъкоплатците, няма да се учудим, ако и този късен обяд не е писан като командировъчни от Ценков. Или пък това трябва да е било „работна среща“? Това оставяме на вас, читателите да прецените. 
Само се чудим дали след къпането в лукс предишната седмица, Ценков се е чувствал удобно, седейки под пропускащите юнското слънце чадъри. А може и да е уреждал поредната „работна почивка“ на любимите си подчинени. Вярваме, че администрацията във Видин функционира точно като едно семейство – жената е доволна, когато я заведеш на нещо скъпо. Така и служителите на Цветков си мируват след безплатните басейн и спа зона. В крайна сметка така той си купува удобство, за да продължава да „работи активно" за развитието на Видин и общината.
Това е поредното доказателство за това, как работи местната структура на властта. Докога ли обаче видинчани ще търпят наглото поведение на Ценков? Дали пък подсигурявайки си безплатни почивки, той си подсигурява и изстиването на кметския си стол? Ние от агенция BulNews чакаме с нетърпение да разберем. 
24.06.2026, 09:45 часа
883 1
Коментари

агент Пън-у-рама

24.06.2026, 10:55 часа
на една бира щом може да се шофира, значи може и да се работи, чичка.
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha