Ужасяващо! Мъж пребивал и заключвал жена си в Лом, вкараха го в лудница

Ужасяващо! Мъж пребивал и заключвал жена си в Лом, вкараха го в лудница Мъж е пребивал и заключвал жена си в Лом, научи агенция BulNews.
Вчера в районното управление 37-годишна местна жителка подала сигнал срещу агресора. Тя разказала, че над една година е била подложена на постоянен физически и психически тормоз от 46-годишния ѝ съпруг. Жената допълнила, че агресорът често я заключвал в дома им и не ѝ позволявал да излиза. 
Служителите на реда веднага започнали работа по процедурата по Закона за защита от домашното насилие. Агресивният мъж бил намерен и разпитан. След експертиза на състоянието му той е настанен за лечение в Психиатричното отделение на болницата е Лом.
По случая е образувано досъдебно производство. 

*Снимката е илюстративна.
25.06.2026, 12:08 часа
653 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha