Ужасяващо! Мъж пребивал и заключвал жена си в Лом, вкараха го в лудница

Мъж е пребивал и заключвал жена си в Лом, научи агенция BulNews.
Вчера в районното управление 37-годишна местна жителка подала сигнал срещу агресора. Тя разказала, че над една година е била подложена на постоянен физически и психически тормоз от 46-годишния ѝ съпруг. Жената допълнила, че агресорът често я заключвал в дома им и не ѝ позволявал да излиза.
Служителите на реда веднага започнали работа по процедурата по Закона за защита от домашното насилие. Агресивният мъж бил намерен и разпитан. След експертиза на състоянието му той е настанен за лечение в Психиатричното отделение на болницата е Лом.
По случая е образувано досъдебно производство.
*Снимката е илюстративна.
25.06.2026, 12:08 часа
653
0