Хитър апаш източи 300 литра нафта от ТИР в Лом, спипаха го

Хитър апаш източи 300 литра нафта от ТИР в Лом, спипаха го Крадец е източил 300 литра нафта от ТИР в Лом, съобщих от областната дирекция на МВР.
Вчера бил подаден сигнал от шофьора на камиона. Той заявил пред униформените, че кражбата е извършена за времето от 17.30 във вторник до 10 часа в сряда.
51-годишния водач уточнил, че бил спрял товарния автомобил „Волво FH12“ с монтанска регистрация на обособен паркинг. Апашът източил горивото и го скрил при бившия ДАП в крайдунавския град.
На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна оперативна група на МВР.
По случая е образувано досъдебно производство.
25.06.2026, 15:08 часа
352 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha