Полицаи откриха канабис в колата на млада врачанка в Криводол

Полицаи откриха трева в колата на врачанка в Криводол, съобщиха от МВР.
Случаят е от вчера. След оперативно-следствени действия на служители от сектор „Противодействие на криминалната престъпност“ при областната дирекция на МВР във Враца, униформени спрели за проверка лек автомобил. Зад волана на колата седяла 32-годишна жителка на Враца.
При контрола ченгетата са отрили в автомобила пликче с канабис.
Образувано е бързо полицейско производство.
*Снимка: AI
26.06.2026, 13:21 часа
655
0