Хванаха шофьор в куп нарушения във Врачанско, съставиха му акт

Хванаха шофьор в куп нарушения във Врачанско, съставиха му акт Хванаха шофьор в куп нарушения във Врачанско, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Около 18.40 часа вчера, по време на специализирана полицейска операция в село Алтимир, автопатрул спрял за проверка лек автомобил "Фолксваген Голф", управляван от 57-годишен жител на Хърлец.
В хода й станало ясно, че мъжът не притежава съответната категория за управлението на колата. 
При направен тест за употреба на алкохол било установено, че същият се е качил да кара с 0.53 промила.
Полицаите издали талон за медицинско изследване на мъжа, но той отказал да го взеле и да даде кръв за лабораторен анализ. 
Нарушителят е отнесъл акт по Закона за движение по пътищата.

Снимката е илюстративна.
27.06.2026, 12:10 часа
557 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha