Посред бял ден: Пиян софиянец се повози из врачанските улици, полицаи го спипаха

Пиян софиянец подкара колата си из врачанските улици, съобщиха от областната дирекция на МВР.
Към 11 часа вчера в града под Околчица, униформени спрели за проверка лек автомобил "Тойота Корола", управляван от 53-годишен жител на София.
Шофьорът е бил тестван за употреба на алкохол. Дрегерът отчел 0.52 промила в издишания от него въздух.
Служителите на реда съставили на нарушителя акт по Закона за движение по пътищата и му издали талон за медицинско изследване. Той обаче не е дал кръв за лабораторен анализ.
Снимката е илюстративна.
27.06.2026, 10:52 часа
441
0