Поредна жестокост! Мъж преби жена си във врачанско село и избяга, издирват го

Мъж преби жена си във врачанско село, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Малко преди 7 часа вчера сутрин, на телефон 112 е било получено съобщение от 48-годишна жителка на село Три Кладенци, която е заявила за нанесен й побой.
На посочения от пострадалата адрес в населеното място пристигнали униформени. Жената споделила, че мъжът, с когото живее на семейни начала, я ударил, а след това излязъл от дома.
Към момента същият не е установен и е обявен за местно издирване.
По случая е образувано бързо производство.
Снимката е илюстративна.
28.06.2026, 11:21 часа
1346
0