"Бутан" отказа "Мизия" от борбата за тройката

В предпоследния XXI кръг от футболното първенство в Областната група "Враца" днес в Бутан играха отборите на местния „Бутан” и „Мизия". По програма срещата трябваше да се играе в Мизия, но поради наказание на „мизийци” с лишаване от домакинство за 1 мач, двата отбора се съгласиха срещата да се играе в Бутан.
Домакините откриха резултата още в 9-та мин. с гол на Тони Делянов след грешка на вратаря на гостите. В 41-та мин. отново вратаря на гостите сгреши и Борислав Борисов удвои резултата 2:0. Минута преди края на първото полувреме Валентин Венелинов намали на 2:1.
През второто полувреме в 65-та мин. Преслав Димитров вкара за 3:1, а в 70-та мин. Тони Делянов направи резултата 4:1. До края на мача главния рефер отстрани от игра Иван Йорданов от гостите за оспорване на съдийско решение, а Иван Иванов в 86-та мин. оформи крайния резултат 4:2 за „Бутан”.

19.04.2014, 20:23 часа