Шофьор изхвърли гей двойка от автобус в Лондон

Шофьор изхвърли гей двойка от автобус в Лондон

Водач на автобус в Лондон изхвърли двойка хомосексуални за това, че се целували.
"С приятеля ми разговаряхме, когато той ме целуна. Като видя това, шофьорът взе да крещи: "Ей, вие двамата, не правете това в моя автобус! Омитайте се, не искам да ви гледам!", разказва 23-годишният Джак Джеймс, пише БГНЕС.
"Отначало просто не можехме да повярваме, че крещи на нас. Той обаче продължи да вика и да ни обижда. Накрая спря автобуса и ни каза в прав текст да слизаме. Аз и приятелят ми слязохме, докато шофьорът крещеше подире ни: "Вие не сте истински мъже!"
Водачът хомофоб по всяка вероятност ще бъде наказан, ако се съди по коментара на шефа на автобусния транспорт в Лондон Кен Дейвидсън: "Всички пасажери имат еднакви прави. Абсолютно недопустимо е да бъдат обиждани!".

21.10.2014, 16:44 часа
378 2
Коментари

Анонимен-християнин.

18.01.2015, 21:48 часа
14
25
Гей-брака нее дело на Господ.Той Исус е наредил мъж да се жени за жена.Адам е имал Ева създадена му от Исус.

Анонимен-християнин.

18.01.2015, 21:25 часа
Нее редно в обществ.средство за превоз пред човеци да се показва на показ личен живот.И мъж и жена да се целуват...Гей-браковете са болестни състояния от деца и внуци на съгрешилите Адам и Ева.Библията.
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha