От последните минути: Шефката на „Зов нюз“ не спря на знак „Стоп“ и се размаза в друга кола /снимки/

От последните минути: Шефката на „Зов нюз“ не спря на знак „Стоп“ и се размаза в друга кола /снимки/ Тежка катастрофа е предизвикала шефката на малкия врачански сайт „Зов нюз“ Мария Димитрова, видя само репортер на агенция BulNews.bg.
Инцидентът е станал преди минути на улица „Цвета Кръстенякова“ в града. Напористата журналистка се движела с лек автомобил „Нисан“. На една от пресечките тя не спряла на знак „Стоп“ и отнела предимството на „Сузуки“. Зад волана другата кола било младо момиче от Враца. От жестокия удар „Сузуки“-то е изхвърчало на тротоара и е бутнало пътен знак.
И двете шофьорки са се разминали без наранявания. Произшествието се разиграло на метри от училище и е чист късмет, че не е било пометено някое дете на тротоара.
В момента колите все още са на мястото на инцидента. И по двете превозни средства са нанесени сериозни материални щети.
Наш репортер уведоми органите на реда за станалото и се очаква до минути екип на полицията да пристигне на местопроизшествието и да санкционира виновничката за тежкия сблъсък.  
31.05.2018, 14:51 часа
17120 5
Коментари

uke pesho

01.06.2018, 00:58 часа
170
278
Мацката със сузукито е готина ;) а тая е неква свиня

haha

31.05.2018, 21:55 часа
149
159
Жена шофьор няма.Когато го разберете,катастрофите ще намалеят.

Капитан Немо

31.05.2018, 18:57 часа
189
276
Нищо не пишете за проверка с дрегер за употребата на алкохол и наркотици... Може там да е заровено кучето!

Не вярващ

31.05.2018, 17:55 часа
152
316
Тази овца е взела пари от американците?! Ама вие сериозно ли?! Големият брат не проучва ли внимателно кого захлебва с долари?! Ако проучват, тази няма шанс да се дореди до софрата. Сигурен съм, че има измама.

!!!

31.05.2018, 17:27 часа
Това кръстовище ми изглежда доста натоварено щом тая овца се е нахендрила.
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha